2008 ÉVI EREDMÉNYEK
2008.junius 15 Diósgyör VAKÁCIÓ KUPA
1998-as korosztály(7+1) 6.hely
2002-eskorosztály(4) 1.hely
2008.junius21-22 HAJDUNÁNÁS FLEXO-KUPA
1998-as korosztály(5+1) 4.hely
2002-es korosztály (4) 3.hely
1997-es korosztály(5+1) 6.hely
2008.junius26-27-28-29 NYIREGYHÁZA JONATÁN KUPA
1997-es korosztály (7+1) 19.hely
2008.julius 2 TISZAÚJVÁROS
1998-as korosztály (7+1) 4.hely
2008.augusztus9-10 DEBRECEN OTP KARNEVÁL KUPA
1998-as korosztály (7+1) 5.hely
2002-es korosztály (4) 6.hely
2008.augusztus 16-17 I.VIGASSÁGOK HAJDUCAR ÉS SZALTÓ KUPA
1998-as korosztály 3.hely
2002-es korosztály 4.hely
2008.augusztus 30 FEHÉRGYARMAT (97-ES TORNA)
1997-es korosztály 3.hely
1998-as korosztály 2-hely
2008.szeptember27.FEHÉRGYARMAT (NEMZETKÖZI TORNA)
1998-as korosztály 2.hely
1997-es korosztály 4.hely
2008.október.18.SZATMÁRNÉMETI(SPORTMÁNIA KUPA)
1998-as korosztály 4.h
TÉLI TEREMTORNÁK
2008.november 16.TISZAÚJVÁROS
1998-as korosztály 6.hely
2008.november 30.EGER
1998-as korosztály 9.hely
2008.december 13-14 HAJDUNÁNÁS (HAJDUVÁROSOK TORNÁJA)
1997-as korosztály 3.hely
1998-as korosztály 3.hely
2008.december 21 NYÍREGYHÁZA
2001-es korosztály 7.hely
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2009 ÉV TORNÁI
2009 január .11 NYÍREGYHÁZA
1997-es korosztály 7.hely ( 7+1)
2009.január. 17 DIÓSGYŐR(FEDETT MŰFŰVES)
1998-as korosztály 7.hely
2009.január 24-25 FEHÉRGYARMAT KÖLCSEY KUPA
1998-as korosztály 2.hely
2001-es korosztály 4.hely
2009.január 31 HAJDÚDOROG
1998-as korosztály 3.hely
2009.február.15 NYÍREGYHÁZA
1998-as korosztály 6.hely (7+1)
2009.április 4-5 HAJDÚNÁNÁS
2002-es korosztály 6.hely
2001-es korosztály 6.hely
1998-as korosztály 7.hely
FŰVES TORNÁK (SZABADBAN)
2009.május 22. ZÁHONY GYERMEK BAJNOKSÁG MEGYEI DÖNTŐ
1998-as korosztály 3.hely (7+1)
2001-es korosztály 5.hely
2002-es korosztály 1.hely
2009. május 30. MÁTÉSZALKA
1998-as korosztály 2.hely (7+1)
2009.junius 14. BUDAPEST GYERMEKBAJNOKSÁG ORSZÁGOS DÖNTŐ
2002-es korosztály 5.hely
1998-as korosztály 22.hely (60 csapat)
2009.junius 20-21 HAJDÚNÁNÁS II.FLEXO-KUPA
1998-as korosztály 1.hely
1997-es korosztály 7.hely
2009.JUNIUS 25-26-27-28 JONATÁN KUPA
1998-as korosztály 19.hely
2001-es korosztály 9.hely
2009,augusztus 8-9. OTP-KARNEVÁL KUPA DEBRECEN
1998-as korosztály 9.hely
2009.augusztus 15.-16.II.VIGASSÁGOK "PANYOLAI ELIXIR"-SZAL-TÓ KUPA FEHÉRGYARMAT
1997-es korosztály 4.hely (7+1)
1998-as korosztály 5.hely (7+1)
2000-es korosztály 5.hely
2001-es korosztály 5.hely
2002-es korosztály 2.hely
2009.szeptember 12, Hajdúnánás
U-11-es korosztály 5.hely(7+1)
2009 október 04. Nyirbátor
2000-es korosztály 6.hely(7+1)
2009 október 10 .Mátészalka Elektrix Rendszerház Kupa
2000-es korosztáy 3.hely (5+1)
U-13-as bajnokság őszi szezon végeredménye
U-13 TABELLA
1.
|
Nyírbátori FC
|
9
|
8
|
-
|
1
|
47-5
|
24 pont
|
2.
|
Mátészalkai MTK
|
9
|
6
|
1
|
2
|
33-13
|
19 pont
|
3.
|
Csenger FC
|
9
|
5
|
2
|
2
|
28-22
|
17 pont
|
4.
|
Nyírkarász KSE
|
9
|
5
|
1
|
3
|
31-21
|
16 pont
|
5.
|
Nyírcsaholy SE
|
9
|
4
|
2
|
3
|
29-17
|
13 pont
|
6.
|
Fehérgyarmati FC
|
9
|
3
|
4
|
2
|
24-19
|
13 pont
|
7.
|
Záhonyi VSC
|
9
|
2
|
4
|
3
|
21-27
|
10 pont
|
8.
|
Gyulaháza KSE
|
9
|
2
|
3
|
4
|
21-27
|
9 pont
|
9.
|
Mándok VSE
|
9
|
1
|
1
|
6
|
11-30
|
4 pont
|
10.
|
Tiszabecs LC
|
9
|
-
|
-
|
9
|
4-68
|
0 pont
|
TEREMTORNÁK
2009.OKTÓBER 18. FEHÉRGYARMAT
2002-es korosztály 5.HELY
2009.november 28. SÁROSPATAK" ÁRVAY" KUPA
2001-es korosztály 2.HELY
2009.november 29.CSENGER" FLÓRA VIRÁG" KUPA
2000-es korosztály 6.hely
2009.december 05-06 DEBRECEN" OTP TÉLI KUPA "
2001-es korosztály 7.hely
1998-as korosztály 6.hely
1997-es korosztály 5.hely
2009.december 06" HAJDÚNÁNÁS HAJDÚVÁROSOK" TORNÁJA
2002-es korosztály 4.hely
2009.december 12-13 ,HAJDÚNÁNÁS "HAJDÚVÁROSOK "TORNÁJA
2000-es korosztály 5 hely
1998-as korosztály 2.hely
1997-es korosztály 3.hely
2009.december 13. CSENGER "HAJDU CAR" KUPA CSENGER
2001-es korosztály 6.hely
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2010.ÉV TORNÁI
2010.Január 09. BÁTORI KUPA NYIRBÁTOR
1998-as korosztály 5.hely
2010.január 09.XXV.KÖLYÖK KUPA NYIREGYHÁZA
2002-es korosztály 6.hely
2010.január 10.III.BIHARI ALBERT TORNA NYIREGYHÁZA
2001-es korosztály 6.hely
2010,január 17.VI.BOHÁCS SÁNDOR EMLÉKTORNA NYÍREGYHÁZA
1998-as korosztály 3.HELY
2010.január 30. AVON KUPA MÁTÉSZALKA
2000-es korosztály 8.hely
2010.január 31. AMBRUS ISTVÁN EMLÉKTORNA NYÍREGYHÁZA
1997-es korosztály 5.hely
2010.február 06.FARSANG KUPA CSENGER
2002-es korosztály 2.hely
2010.február 13. XIII.TANKA GYÖRGY EMLÉKTORNA NYÍREGYHÁZA
2000-es korosztály 5.hely
2010.február 20 . VULE KUPA MÁTÉSZALKA
2002-es korosztály 7.hely
2010.február 27.FEHÉRGYARMAT KUPA FEHÉRGYARMAT
1998-as korosztály 1.hely
2010.február27. FARSANG KUPA VÁSÁROSNAMÉNY
1996-97-es korosztály 5.hely
1999-2000-es korosztály 3.hely
2010.február 28.FEHÉRGYARMAT KUPA FEHÉRGYARMAT
2001-es korosztály 7.hely
2010.április 24.HAJDÚNÁNÁS
1999-2000-es korosztály 7.hely
2010.MÁJUS 29 NYÍREGYHÁZA LOVAS MIHÁLY EMLÉKTORNA
2001-es korosztály 4.hely
2010.június 05. HAJDÚNÁNÁS III.FLEXÓ KUPA
2000-es korosztály 3.hely
1998-as korosztály 2.hely
2010.június 11. GYERMEK BAJNOKSÁG ORSZÁGOS DÖNTŐ BUDAPEST
1998-as korosztály 6.hely (48 csapat)
2010.JUNIUS 25-26-27-28 JONATÁN KUPA
2001-es korosztály
2010. julius 18 CSENGER" FLÓRA VIRÁG" KUPA
2001-es korosztály 4.hely
2010.július 24..CSEREPES SÁNDOR EMLÉKTORNA FEHÉRGYARMAT
2000-es korosztály 4.hely
2010.december 02. Cigánd
2002-es korosztály 2.hely
2010.december 02 Nyirbátor
2000-es korosztály 7.hely
2010.december 04. DEBRECEN KARÁCSONY KUPA
2001-es korosztály 8.hely (22 csapat)
2010.december.17 V. H A J D Ú V Á R O S O K GYERMEK LABDARÚGÓ TORNA
HAJDÚNÁNÁS
1998-as korosztály 5.hely
2010.december.18 V. H A J D Ú V Á R O S O K GYERMEK LABDARÚGÓ TORNA
HAJDÚNÁNÁS
1997-es korosztály 2.hely
2000-es korosztály 5.hely
I. Arany Sárkány Kupa Nyírbátor 2011. január 15.
2001-es korosztály 5.hely
Gyöngyvirág Virágüzlet Kupa Csenger 2011. január 16
1998-as korosztály 1.hely
BÁTORI KUPA Nyírbátor 2011.január 22.
1997-es korosztály 1.hely
I Euró-Mádi Kft. kupa Gyulaháza 2011.január 27.
2002-es korosztály 8.hely
|